Munkatársaink - telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Egri Ádám PhD DKI egri.adam [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 305
Mérő Thomas Oliver, PhD DKI thomas.oliver.mero [at] okologia.mta.hu
Szarka Ágnes DKI szarka.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 502 vagy 144
Krasznai-Kun Eszter DKI krasznai.eszter [at] okologia.mta.hu
Rajnai Péterné, Anna DKI dki-titkarsag [at] okologia.mta.hu
+36 1 279-3105; 279 3100/105
Engloner Attila, PhD, csoportvezető DKI engloner.attila [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 204 vagy 205
Hidas András DKI hidas.andras [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/143
Khell Róza DKI khell.roza [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 206
Trábert Zsuzsa DKI trabert.zsuzsa [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100/143
Lukács Balázs András PhD DKI lukacs.balazs [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11633
Vámosi Alexandra DKI vamosi.alexandra [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3105 / 304 és 103
Bácsiné Béres Viktória DKI beres.viktoria [at] okologia.mta.hu
Nagyné Bodolai Katalin DKI bodolai.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 405 vagy 302
Lukács Áron DKI lukacs.aron [at] okologia.mta.hu
Németh Katalin DKI nemeth.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 205
Szabó Melinda DKI szabo.melinda [at] okologia.mta.hu
Rácz Éva DKI racz.eva [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 405 vagy 304
Lovas-Kiss Ádám DKI lovas-kiss.adam [at] okologia.mta.hu
Várbíró Gábor DKI varbiro.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11634
Lengyel Szabolcs, az MTA doktora DKI lengyel.szabolcs [at] okologia.mta.hu
+36 (52) 509-200/11635
Krett Gergely DKI krett.gergely [at] okologia.mta.hu
+361 279 3100/206
Mester Béla DKI mester.bela [at] okologia.mta.hu
+36 (52) 509-200/11635
Rózsa Lajos ETI rozsa.lajos [at] okologia.mta.hu
Számadó Szabolcs ETI szamado.szabolcs [at] okologia.mta.hu
Kun Ádám ETI kun.adam [at] okologia.mta.hu
Biró Marianna MTA ÖK biro.marianna [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122/ 157
Battonyai Izabella MTA ÖK battonyai.izabella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 110
Szabó Gyöngyi MTA ÖK szabo.gyongyi [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 106
Tóthné Nagy Adrienn MTA ÖK nagy.adrienn [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122/112
Szigeti Éva MTA ÖK szigeti.eva [at] okologia.mta.hu
Fábian Zsófia MTA ÖK fabian.zsofia [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 301
Horváth Ferenc, PhD, csoportvezető MTA ÖK horvath.ferenc [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Endrédi Anett MTA ÖK endredi.anett [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 129
Kröpfl Krisztina Judit MTA ÖK kropfl.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 209
Sáradi Nóra MTA ÖK saradi.nora [at] okologia.mta.hu
Leidl Melinda MTA ÖK leidl.melinda [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 109
Demeter László (üig), igazgató MTA ÖK ugyvezeto [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100 / 307 mellék
Zimber Szilvia Zsuzsanna MTA ÖK zimber.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 130
Makki-Burdon Szilvia, csoportvezető MTA ÖK burdon.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 205
Váradi Attiláné MTA ÖK varadi.attilane [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 108
Komáromi Krisztina MTA ÖK komaromi.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 111
Oborny Beáta MTA ÖK oborny.beata [at] okologia.mta.hu
Prof. Szathmáry Eörs, az MTA tagja, főigazgató MTA ÖK szathmary.eors [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 131
Leitold Renáta MTA ÖK leitold.renata [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 227
Mátyók Henrietta MTA ÖK matyok.henrietta [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 307 mellék
Albrecht Erika MTA ÖK albrecht.erika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 113
Makkiné Horváth Mónika MTA ÖK makkine-horvath.moni [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 114
MTA ÖK Főigazgatóság MTA ÖK mtaok.foigazgatosag [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 112
Kovács Kitti MTA ÖK kovacs.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 208
Horváth Gábor MTA ÖK horvath.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 104

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: