Munkatársaink - telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézet Email, telefon
Leidl Melinda MTA ÖK leidl.melinda [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 109
Leitold Renáta MTA ÖK leitold.renata [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 227
Lengyel Szabolcs, az MTA doktora DKI lengyel.szabolcs [at] okologia.mta.hu
+36 (52) 509-200/11635
Löki Viktor DKI loki.viktor [at] okologia.mta.hu
Lovas-Kiss Ádám DKI lovas-kiss.adam [at] okologia.mta.hu
Lukács Áron DKI lukacs.aron [at] okologia.mta.hu
Lukács Balázs András PhD DKI lukacs.balazs [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11633
Makki-Burdon Szilvia, csoportvezető MTA ÖK burdon.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 205
Makkiné Horváth Mónika MTA ÖK makkine-horvath.moni [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 114
Málnás Kristóf András, PhD DKI malnas.kristof [at] okologia.mta.hu
Mátyók Henrietta MTA ÖK matyok.henrietta [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 307 mellék
Mecsei Szabolcs DKI mecsei.szabolcs [at] okologia.mta.hu
Mérő Thomas Oliver, PhD DKI thomas.oliver.mero [at] okologia.mta.hu
Mester Béla DKI mester.bela [at] okologia.mta.hu
+36 (52) 509-200/11635
Mészáros Ádám DKI meszaros.adam [at] okologia.mta.hu
Molnár Erzsébet DKI molnar.erzsebet [at] okologia.mta.hu
MTA ÖK Főigazgatóság MTA ÖK mtaok.foigazgatosag [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 112
Tóthné Nagy Adrienn MTA ÖK nagy.adrienn [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122/112
Nagy Gergely ÖBI nagy.gergely [at] okologia.mta.hu
Nagy-László Zsolt DKI nagy-laszlo.zsolt [at] okologia.mta.hu
Nagyné Bodolai Katalin DKI bodolai.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 405 vagy 302
Németh Katalin DKI nemeth.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 205
Németh Kitti DKI nemeth.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 205
Oborny Beáta MTA ÖK oborny.beata [at] okologia.mta.hu
Óvári Mihály DKI ovari.mihaly [at] okologia.mta.hu
+36-1-279-3100/209
Pallér-Kapusi Felícia DKI kapusi.felicia [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11633
PEREIRA, Juliana DKI julianapereira.mailto [at] gmail.com
+36 1 279 3100 / 309
Rácz Éva DKI racz.eva [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 405 vagy 304
Rajnai Péterné, Anna DKI dki-titkarsag [at] okologia.mta.hu
+36 1 279-3105; 279 3100/105
Rózsa Lajos ETI rozsa.lajos [at] okologia.mta.hu
Sály Péter PhD DKI saly.peter [at] okologia.mta.hu
Sáradi Nóra MTA ÖK saradi.nora [at] okologia.mta.hu
Sárosi Renáta DKI sarosi.renata [at] okologia.mta.hu
Sebestyén Noémi DKI sebestyen.noemi [at] okologia.mta.hu
Juhászné Szabó Edina DKI szabo.edina [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100 / 205
Szabó Gyöngyi MTA ÖK szabo.gyongyi [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 106
Szabolcs Márton DKI szabolcs.marton [at] okologia.mta.hu
+36 (52) 509-200/11635
Szalóky Zoltán DKI szaloky.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 303
Számadó Szabolcs ETI szamado.szabolcs [at] okologia.mta.hu
Számadó Szabolcs DKI szamado.szabolcs [at] okologia.mta.hu
Szarka Ágnes DKI szarka.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 502 vagy 144
Prof. Szathmáry Eörs, az MTA tagja, főigazgató MTA ÖK szathmary.eors [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 131
Szekeres József DKI szekeres.jozsef [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 303
Szigeti Éva MTA ÖK szigeti.eva [at] okologia.mta.hu
Szilágyiné Móréh Ágnes DKI moreh.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 129
Takács Anita DKI takacs.anita [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3108 / 101
Törő Mária MTA ÖK toro.maria [at] okologia.mta.hu
Török-Krasznai Enikő DKI torok-krasznai.eniko [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11634
Trábert Zsuzsa DKI trabert.zsuzsa [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100/143
Vámosi Alexandra DKI vamosi.alexandra [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3105 / 304 és 103

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: