Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézet Email, telefon
Král Adrienn MTA ÖK kral.adrienn [at] okologia.mta.hu
Krasznai Eszter DKI krasznai.eszter [at] okologia.mta.hu
Krett Gergely DKI krett.gergely [at] okologia.mta.hu
Kriska György habil. PhD DKI kriska.gyorgy [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100
Kröpfl Krisztina Judit DKI kropfl.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 209
Kun Ádám MTA ÖK kun.adam [at] okologia.mta.hu
Kuska Éva MTA ÖK kuska.eva [at] okologia.mta.hu
06-28-360-122 / 141
Leidl Melinda MTA ÖK leidl.melinda [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 109
Leitold Renáta MTA ÖK leitold.renata [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 227
Lengyel Szabolcs, az MTA doktora DKI lengyel.szabolcs [at] okologia.mta.hu
+36 (52) 509-200/11635
Löki Viktor DKI loki.viktor [at] okologia.mta.hu
Lovas-Kiss Ádám DKI lovas-kiss.adam [at] okologia.mta.hu
Lukács Áron DKI lukacs.aron [at] okologia.mta.hu
Lukács Balázs András PhD DKI lukacs.balazs [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11633
Majercsik Lilla DKI majercsik.lilla [at] okologia.mta.hu
Makki-Burdon Szilvia, csoportvezető MTA ÖK burdon.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 205
Makkiné Horváth Mónika MTA ÖK makkine-horvath.moni [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 114
Mecsei Szabolcs DKI mecsei.szabolcs [at] okologia.mta.hu
Mester Béla DKI mester.bela [at] okologia.mta.hu
+36 (52) 509-200/11635
MTA ÖK Főigazgatóság MTA ÖK mtaok.foigazgatosag [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 112
Nagy-László Zsolt DKI nagy-laszlo.zsolt [at] okologia.mta.hu
Nagyné Bodolai Katalin DKI bodolai.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 405 vagy 302
Németh Katalin DKI nemeth.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 205
Németh Kitti DKI nemeth.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 205
Óvári Mihály, PhD DKI ovari.mihaly [at] okologia.mta.hu
Pallér-Kapusi Felícia DKI kapusi.felicia [at] okologia.mta.hu
Pásztor Erzsébet MTA ÖK pasztor.erzsebet [at] okologia.mta.hu
PEREIRA, Juliana DKI julianapereira.mailto [at] gmail.com
+36 1 279 3100 / 309
Piross Imre Sándor DKI piross.sandor [at] okologia.mta.hu
Rácz Éva DKI racz.eva [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 405 vagy 304
Rajnai Péterné, Anna DKI dki-titkarsag [at] okologia.mta.hu
+36 1 279-3105; 279 3100/105
Sály Péter (PhD) DKI saly.peter [at] okologia.mta.hu
Sárosi Renáta DKI sarosi.renata [at] okologia.mta.hu
Scheuring István MTA ÖK scheuring.istvan [at] okologia.mta.hu
Sebestyén Noémi DKI sebestyen.noemi [at] okologia.mta.hu
Szabó Edina DKI szabo.edina [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100/205
Szabó Gyöngyi MTA ÖK szabo.gyongyi [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 106
Szabolcs István Márton DKI szabolcs.marton [at] okologia.mta.hu
+36 (52) 509-200/11635
Szakály Ágnes DKI szakaly.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 205
Szaláncz Dániel MTA ÖK obi-berugyintezo [at] okologia.mta.hu
Szalóky Zoltán DKI szaloky.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 303
Számadó Szabolcs MTA ÖK
Számadó Szabolcs DKI szamado.szabolcs [at] okologia.mta.hu
Szántó András MTA ÖK szanto.andras [at] okologia.mta.hu
Szarka Ágnes DKI szarka.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 502 vagy 144
Prof. Szathmáry Eörs, az MTA tagja, főigazgató MTA ÖK szathmary.eors [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 131
Szegő Dóra DKI szego.dora [at] okologia.mta.hu
Szekeres József DKI szekeres.jozsef [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 303
Szilágyiné Móréh Ágnes DKI moreh.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 309
Takács Anita DKI takacs.anita [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3108 / 101

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: