Munkatársaink - telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Névcsökkenő sorrend Intézet Email, telefon
Prof. Ács Éva, az MTA doktora, osztályvezető DKI acs.eva [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/141
Albrecht Erika MTA ÖK albrecht.erika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 113
Bácsiné Béres Viktória DKI beres.viktoria [at] okologia.mta.hu
Battonyai Izabella MTA ÖK battonyai.izabella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 110
Berczik Árpád akadémikus, az MTA doktora, ny. egyetemi tanár DKI berczik.arpad [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/109
Berlingerné Kiss Orsolya MTA ÖK berlinger.orsolya [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 301
Biró Marianna MTA ÖK biro.marianna [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122/ 157
Boda Pál, PhD DKI boda.pal [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11633
Bodnár Gabriella DKI bodnar.gabriella [at] okologia.mta.hu
+36 52 509-200/11270
Bolgovics Ágnes DKI bolgovics.agnes [at] okologia.mta.hu
Borics Gábor, az MTA doktora, osztályvezető DKI borics.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11634
Boros Emil PhD, osztályvezető DKI boros.emil [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 126; 1 279 31 00/102
Borza Péter DKI borza.peter [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/304
Bozóki Tamás DKI bozoki.tamas [at] okologia.mta.hu
Buczkó Krisztina DKI buczko.krisztina [at] okologia.mta.hu
Csercsa András DKI csercsa.andras [at] okologia.mta.hu
Csicsek Gábor MTA ÖK csicsek.gabor [at] okologia.mta.hu
Canal, David ÖBI david.canal [at] okologia.mta.hu
Demcsák Fruzsina ÖBI demcsak.fruzsina [at] okologia.mta.hu
Demeter László (üig), igazgató MTA ÖK ugyvezeto [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100 / 307 mellék
Dobosy Péter DKI dobosy.peter [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 209
Draskóczy Eszter DKI draskoczy.eszter [at] okologia.mta.hu
Duleba Mónika DKI duleba.monika [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/143
Egri Ádám PhD DKI egri.adam [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 305
Endrédi Anett MTA ÖK endredi.anett [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 129
Engloner Attila, PhD, csoportvezető DKI engloner.attila [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 204 vagy 205
Fábian Zsófia MTA ÖK fabian.zsofia [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 301
Fekete Judit DKI fekete.judit [at] okologia.mta.hu
Földi Angéla DKI foldi.angela [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/143
Gaálné Marton Ágnes DKI marton.agnes [at] okologia.mta.hu
Gulyás Ágnes, osztályvezető DKI gulyas.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/301
Hidas András DKI hidas.andras [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/143
Horváth Ferenc, PhD, csoportvezető MTA ÖK horvath.ferenc [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Horváth Gábor MTA ÖK horvath.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 104
Jablonszky Mónika ÖBI jablonszky.monika [at] okologia.mta.hu
Kériné Borsodi Andrea DKI borsodi.andrea [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 206
Khell Róza DKI khell.roza [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 206
Királyné Tamás Anikó, gazdasági igazgató MTA ÖK tamas.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/308
Kiss Anita DKI kiss.anita [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100
Kiss Keve Tihamér, az MTA doktora DKI kiss.keve [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/141
Kókai Zsuzsanna DKI kokai.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
Koleszár Gergő DKI koleszar.gergo [at] okologia.mta.hu
Komáromi Krisztina MTA ÖK komaromi.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 111
Kovács Kitti MTA ÖK kovacs.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 208
Krasznai-Kun Eszter DKI krasznai.eszter [at] okologia.mta.hu
Krett Gergely DKI krett.gergely [at] okologia.mta.hu
+361 279 3100/206
Kriska György DKI kriska.gyorgy [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100
Kröpfl Krisztina Judit MTA ÖK kropfl.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 209
Kun Ádám ETI kun.adam [at] okologia.mta.hu
Kuska Éva MTA ÖK kuska.eva [at] okologia.mta.hu
06-28-360-122 / 141

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: