Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Bodnár Gabriella DKI bodnar.gabriella [at] okologia.mta.hu
+36 52 509-200/11270
Számadó Szabolcs DKI szamado.szabolcs [at] okologia.mta.hu
Takács Anita DKI takacs.anita [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3108 / 101
Mester Béla DKI mester.bela [at] okologia.mta.hu
+36 (52) 509-200/11635
Vincze Orsolya DKI vincze.orsolya [at] okologia.mta.hu
Berczik Árpád akadémikus, az MTA doktora, ny. egyetemi tanár DKI berczik.arpad [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/109
Vargha Márta DKI vargha.marta [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3108 / 129
Németh Katalin DKI nemeth.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 205
Borics Gábor, az MTA doktora, osztályvezető DKI borics.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11634
Fedor Anna DKI fedor.anna [at] okologia.mta.hu
Szilágyiné Móréh Ágnes DKI moreh.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 309
Kriska György habil. PhD DKI kriska.gyorgy [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100
Németh Kitti DKI nemeth.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 205
Anda Dóra DKI anda.dora [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/201
Záray Gyula, Prof. DKI zaray.gyula [at] okologia.mta.hu
Végvári Zsolt, igazgató DKI vegvari.zsolt [at] okologia.mta.hu
Borza Péter DKI borza.peter [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/306
Buczkó Krisztina DKI buczko.krisztina [at] okologia.mta.hu
Bácsiné Béres Viktória DKI beres.viktoria [at] okologia.mta.hu
Szekeres József DKI szekeres.jozsef [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 303
Apari Péter DKI apari.peter [at] okologia.mta.hu
Veszely Ádám Zsolt DKI veszely.adam [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793105 / 104
Duleba Mónika DKI duleba.monika [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/144
Piross Imre Sándor DKI piross.sandor [at] okologia.mta.hu
Bozóki Tamás DKI bozoki.tamas [at] okologia.mta.hu
Bolgovics Ágnes DKI bolgovics.agnes [at] okologia.mta.hu
Kérészi Krisztina DKI kereszi.krisztina [at] okologia.mta.hu
Endrédi Anett DKI endredi.anett [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 309
Szarka Ágnes DKI szarka.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 502 vagy 144
Pallér-Kapusi Felícia DKI kapusi.felicia [at] okologia.mta.hu
Kókai Zsuzsanna DKI kokai.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
Szabó Edina DKI szabo.edina [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100/205
Engloner Attila, PhD, igazgató DKI engloner.attila [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 204 vagy 205
Szalóky Zoltán DKI szaloky.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 303
Földvári Gábor DKI foldvari.gabor [at] okologia.mta.hu
Szabolcs István Márton DKI szabolcs.marton [at] okologia.mta.hu
+36 (52) 509-200/11635
Lukács Balázs András PhD DKI lukacs.balazs [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11633
Földi Angéla DKI foldi.angela [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100
Mecsei Szabolcs DKI mecsei.szabolcs [at] okologia.mta.hu
Krasznai Eszter DKI krasznai.eszter [at] okologia.mta.hu
Sebestyén Noémi DKI sebestyen.noemi [at] okologia.mta.hu
Krett Gergely DKI krett.gergely [at] okologia.mta.hu
PEREIRA, Juliana DKI julianapereira.mailto [at] gmail.com
+36 1 279 3100 / 309
Rácz Éva DKI racz.eva [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 405 vagy 304
Löki Viktor DKI loki.viktor [at] okologia.mta.hu
Nagy-László Zsolt DKI nagy-laszlo.zsolt [at] okologia.mta.hu
Dobosy Péter, PhD DKI dobosy.peter [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 209
Szöllőssi Gergely DKI szollossi.gergely [at] okologia.mta.hu
Khell Róza DKI khell.roza [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 206
Nagyné Bodolai Katalin DKI bodolai.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 405 vagy 302

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: