Munkatársaink - telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Sály Péter PhD DKI saly.peter [at] okologia.mta.hu
Rajnai Péterné, Anna DKI dki-titkarsag [at] okologia.mta.hu
+36 1 279-3105; 279 3100/105
Kiss Anita DKI kiss.anita [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100
Németh Katalin DKI nemeth.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 205
Prof. Ács Éva, az MTA doktora, osztályvezető DKI acs.eva [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/141
Löki Viktor DKI loki.viktor [at] okologia.mta.hu
Lengyel Szabolcs, az MTA doktora DKI lengyel.szabolcs [at] okologia.mta.hu
+36 (52) 509-200/11635
Szabó Melinda DKI szabo.melinda [at] okologia.mta.hu
Fekete Judit DKI fekete.judit [at] okologia.mta.hu
Mester Béla DKI mester.bela [at] okologia.mta.hu
+36 (52) 509-200/11635
Földi Angéla DKI foldi.angela [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/143
Boros Emil PhD, osztályvezető DKI boros.emil [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 126; 1 279 31 00/102
Boda Pál, PhD DKI boda.pal [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11633
Szilágyiné Móréh Ágnes DKI moreh.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 309
Kiss Keve Tihamér, az MTA doktora DKI kiss.keve [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/141
Khell Róza DKI khell.roza [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 206
Berczik Árpád akadémikus, az MTA doktora, ny. egyetemi tanár DKI berczik.arpad [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/109
Boza Gergely DKI boza.gergely [at] okologia.mta.hu
Bodnár Gabriella DKI bodnar.gabriella [at] okologia.mta.hu
+36 52 509-200/11270
Molnár Erzsébet DKI molnar.erzsebet [at] okologia.mta.hu
Lukács Áron DKI lukacs.aron [at] okologia.mta.hu
Záray Gyula, Prof. DKI zaray.gyula [at] okologia.mta.hu
Lovas-Kiss Ádám DKI lovas-kiss.adam [at] okologia.mta.hu
Óvári Mihály DKI ovari.mihaly [at] okologia.mta.hu
+36-1-279-3100/209
Gaálné Marton Ágnes DKI marton.agnes [at] okologia.mta.hu
Takács Anita DKI takacs.anita [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3108 / 101
Duleba Mónika DKI duleba.monika [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/143
Borics Gábor, az MTA doktora, osztályvezető DKI borics.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11634
Kriska György DKI kriska.gyorgy [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100
Draskóczy Eszter DKI draskoczy.eszter [at] okologia.mta.hu
Csercsa András DKI csercsa.andras [at] okologia.mta.hu
Borza Péter DKI borza.peter [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/304
Kériné Borsodi Andrea DKI borsodi.andrea [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 206
Németh Kitti DKI nemeth.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 205
Gulyás Ágnes DKI gulyas.agnes [at] okologia.mta.hu
Krett Gergely DKI krett.gergely [at] okologia.mta.hu
+361 279 3100/206
Juhászné Szabó Edina DKI szabo.edina [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100 / 205
Számadó Szabolcs DKI szamado.szabolcs [at] okologia.mta.hu
Szekeres József DKI szekeres.jozsef [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 303
Málnás Kristóf András, PhD DKI malnas.kristof [at] okologia.mta.hu
Anda Dóra DKI anda.dora [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/206
Szabolcs Márton DKI szabolcs.marton [at] okologia.mta.hu
+36 (52) 509-200/11635
PEREIRA, Juliana DKI julianapereira.mailto [at] gmail.com
+36 1 279 3100 / 309
Szarka Ágnes DKI szarka.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 502 vagy 144
Vincze Orsolya, PhD DKI vincze.orsolya [at] okologia.mta.hu
Bolgovics Ágnes DKI bolgovics.agnes [at] okologia.mta.hu
Bozóki Tamás DKI bozoki.tamas [at] okologia.mta.hu
Engloner Attila, PhD, csoportvezető DKI engloner.attila [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 204 vagy 205
Török-Krasznai Enikő DKI torok-krasznai.eniko [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11634
Sárosi Renáta DKI sarosi.renata [at] okologia.mta.hu

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: