Munkatársaink - telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Takács Anita DKI takacs.anita [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3108 / 101
Szabó Melinda DKI szabo.melinda [at] okologia.mta.hu
Boros Emil PhD, osztályvezető DKI boros.emil [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 126; 1 279 31 00/102
Lovas-Kiss Ádám DKI lovas-kiss.adam [at] okologia.mta.hu
Földi Angéla DKI foldi.angela [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/143
Számadó Szabolcs DKI szamado.szabolcs [at] okologia.mta.hu
Szilágyiné Móréh Ágnes DKI moreh.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 129
Kiss Anita DKI kiss.anita [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100
Bodnár Gabriella DKI bodnar.gabriella [at] okologia.mta.hu
+36 52 509-200/11270
Krett Gergely DKI krett.gergely [at] okologia.mta.hu
+361 279 3100/206
Záray Gyula, Prof. DKI zaray.gyula [at] okologia.mta.hu
Prof. Ács Éva, az MTA doktora, osztályvezető DKI acs.eva [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/141
Anda Dóra DKI anda.dora [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/206
Molnár Erzsébet DKI molnar.erzsebet [at] okologia.mta.hu
Duleba Mónika DKI duleba.monika [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/143
Boda Pál, PhD DKI boda.pal [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11633
Óvári Mihály DKI ovari.mihaly [at] okologia.mta.hu
+36-1-279-3100/209
Pallér-Kapusi Felícia DKI kapusi.felicia [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11633
Gaálné Marton Ágnes DKI marton.agnes [at] okologia.mta.hu
Csercsa András DKI csercsa.andras [at] okologia.mta.hu
Bozóki Tamás DKI bozoki.tamas [at] okologia.mta.hu
Kiss Keve Tihamér, az MTA doktora DKI kiss.keve [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/141
Németh Kitti DKI nemeth.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 205
Sárosi Renáta DKI sarosi.renata [at] okologia.mta.hu
Juhászné Szabó Edina DKI szabo.edina [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100 / 205
Berczik Árpád akadémikus, az MTA doktora, ny. egyetemi tanár DKI berczik.arpad [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/109
Kériné Borsodi Andrea DKI borsodi.andrea [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 206
Draskóczy Eszter DKI draskoczy.eszter [at] okologia.mta.hu
Szekeres József DKI szekeres.jozsef [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 303
Kókai Zsuzsanna DKI kokai.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
Gulyás Ágnes DKI gulyas.agnes [at] okologia.mta.hu
Szabolcs Márton DKI szabolcs.marton [at] okologia.mta.hu
+36 (52) 509-200/11635
Borics Gábor, az MTA doktora, osztályvezető DKI borics.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11634
Löki Viktor DKI loki.viktor [at] okologia.mta.hu
Málnás Kristóf András, PhD DKI malnas.kristof [at] okologia.mta.hu
Bolgovics Ágnes DKI bolgovics.agnes [at] okologia.mta.hu
Mecsei Szabolcs DKI mecsei.szabolcs [at] okologia.mta.hu
PEREIRA, Juliana DKI julianapereira.mailto [at] gmail.com
+36 1 279 3100 / 309
Kriska György DKI kriska.gyorgy [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100
Vincze Orsolya, PhD DKI vincze.orsolya [at] okologia.mta.hu
Buczkó Krisztina DKI buczko.krisztina [at] okologia.mta.hu
Dobosy Péter DKI dobosy.peter [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 209
Borza Péter DKI borza.peter [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/304
Szalóky Zoltán DKI szaloky.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 303
Nagy-László Zsolt DKI nagy-laszlo.zsolt [at] okologia.mta.hu
Török-Krasznai Enikő DKI torok-krasznai.eniko [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11634
Egri Ádám PhD DKI egri.adam [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 305
Vargha Márta DKI vargha.marta [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3108 / 129
Koleszár Gergő DKI koleszar.gergo [at] okologia.mta.hu
Krasznai-Kun Eszter DKI krasznai.eszter [at] okologia.mta.hu

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: