Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Pallér-Kapusi Felícia DKI kapusi.felicia [at] okologia.mta.hu
Khell Róza DKI khell.roza [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 206
Boda Pál, PhD DKI boda.pal [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11633
Földvári Gábor DKI foldvari.gabor [at] okologia.mta.hu
Kiss Keve Tihamér, az MTA doktora DKI kiss.keve [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/141
Szilágyiné Móréh Ágnes DKI moreh.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 309
Bácsiné Béres Viktória DKI beres.viktoria [at] okologia.mta.hu
Sebestyén Noémi DKI sebestyen.noemi [at] okologia.mta.hu
Bodnár Gabriella DKI bodnar.gabriella [at] okologia.mta.hu
+36 52 509-200/11270
Anda Dóra DKI anda.dora [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/201
Záray Gyula, Prof. DKI zaray.gyula [at] okologia.mta.hu
Sály Péter (PhD) DKI saly.peter [at] okologia.mta.hu
Berczik Árpád akadémikus, az MTA doktora, ny. egyetemi tanár DKI berczik.arpad [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/109
Löki Viktor DKI loki.viktor [at] okologia.mta.hu
Veszely Ádám Zsolt DKI veszely.adam [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793105 / 104
Duleba Mónika DKI duleba.monika [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/144
Borics Gábor, az MTA doktora, osztályvezető DKI borics.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11634
Csendes Lilla DKI csendes.lilla [at] okologia.mta.hu
Kriska György habil. PhD DKI kriska.gyorgy [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100
Bolgovics Ágnes DKI bolgovics.agnes [at] okologia.mta.hu
Endrédi Anett DKI endredi.anett [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 309
Németh Kitti DKI nemeth.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 205
Kókai Zsuzsanna DKI kokai.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
Szabó Edina DKI szabo.edina [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100/205
Rajnai Péterné, Anna DKI dki-titkarsag [at] okologia.mta.hu
+36 1 279-3105; 279 3100/105
Borza Péter DKI borza.peter [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/306
Boza Gergely DKI boza.gergely [at] okologia.mta.hu
Szekeres József DKI szekeres.jozsef [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 303
Szabolcs István Márton DKI szabolcs.marton [at] okologia.mta.hu
+36 (52) 509-200/11635
Földi Angéla DKI foldi.angela [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100
Lovas-Kiss Ádám DKI lovas-kiss.adam [at] okologia.mta.hu
Szarka Ágnes DKI szarka.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 502 vagy 144
Krasznai Eszter DKI krasznai.eszter [at] okologia.mta.hu
Krett Gergely DKI krett.gergely [at] okologia.mta.hu
PEREIRA, Juliana DKI julianapereira.mailto [at] gmail.com
+36 1 279 3100 / 309
Nagy-László Zsolt DKI nagy-laszlo.zsolt [at] okologia.mta.hu
Dobosy Péter, PhD DKI dobosy.peter [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 209
Engloner Attila, PhD, igazgató DKI engloner.attila [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 204 vagy 205
Szalóky Zoltán DKI szaloky.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 303
Egri Ádám PhD DKI egri.adam [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 305
Fedor Anna DKI fedor.anna [at] okologia.mta.hu
Lukács Balázs András PhD DKI lukacs.balazs [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11633
Óvári Mihály, PhD DKI ovari.mihaly [at] okologia.mta.hu
Számadó Szabolcs DKI szamado.szabolcs [at] okologia.mta.hu
Rácz Éva DKI racz.eva [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 405 vagy 304
Kröpfl Krisztina Judit DKI kropfl.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 209
Szegő Dóra DKI szego.dora [at] okologia.mta.hu
Sárosi Renáta DKI sarosi.renata [at] okologia.mta.hu
Kériné Borsodi Andrea, habil. PhD DKI borsodi.andrea [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 201
Németh Katalin DKI nemeth.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 205

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: