Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézet Email, telefon
Abonyi András DKI abonyi.andras [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100
Ács Éva, az MTA doktora, osztályvezető DKI acs.eva [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/141
Ágoston Lászlóné, PhD DKI agoston-szabo.edit [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/302
Bácsiné Béres Viktória DKI beres.viktoria [at] okologia.mta.hu
Bajka Endre Csaba DKI bajka.endre [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200 / 11270
Bártfai Boglárka DKI bartfai.boglarka [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3108 / 130
Berczik Árpád akadémikus, az MTA doktora, ny. egyetemi tanár DKI berczik.arpad [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/109
Boda Pál, PhD DKI boda.pal [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11633
Bodnár Gabriella DKI bodnar.gabriella [at] okologia.mta.hu
+36 52 509-200/11270
Bolgovics Ágnes DKI bolgovics.agnes [at] okologia.mta.hu
Borics Gábor, PhD, osztályvezető DKI borics.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11634
Borza Péter DKI borza.peter [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/306
Csányi Béla PhD DKI csanyi.bela [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/302
Csercsa András DKI csercsa.andras [at] okologia.mta.hu
Dobosy Péter DKI dobosy.peter [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 209
Duleba Mónika DKI duleba.monika [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/144
Egri Ádám PhD DKI egri.adam [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 305
Endrédi Anett DKI endredi.anett [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 309
Engloner Attila, PhD, igazgató DKI engloner.attila [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 204 vagy 205
Kálmánczhelyi-Farkas Alexandra DKI farkas.alexandra [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 305
Földi Angéla DKI foldi.angela [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100
Belovics-Görgényi Judit DKI gorgenyi.judit [at] okologia.mta.hu
+36 52 509-200/11634
Grigorszky István DKI grigorszky.istvan [at] okologia.mta.hu
Guti Gábor, PhD DKI guti.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/301
Jordán Ferenc, osztályvezető DKI jordan.ferenc [at] okologia.mta.hu
Kása Ilona DKI kasa.ilona [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 206
Kériné Borsodi Andrea, habil. PhD DKI borsodi.andrea [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 201
Kiss Anita DKI kiss.anita [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100
Kiss Keve Tihamér, az MTA doktora DKI kiss.keve [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/141
Krasznai Eszter DKI krasznai.eszter [at] okologia.mta.hu
Kriska György habil. PhD DKI kriska.gyorgy [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100
Kröpfl Krisztina DKI kropfl.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 209
Lengyel Szabolcs, az MTA doktora DKI lengyel.szabolcs [at] okologia.mta.hu
+36 (52) 509-200/11635
Liptay Zoltán Árpád DKI liptay.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3108 / 131
Lukács Balázs András PhD DKI lukacs.balazs [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11633
Maglódi Ágnes DKI maglodi.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 502 vagy 144
Mányai Bernadett DKI manyai.bernadett [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793105
Mérő Thomas Oliver, PhD DKI thomas.oliver.mero [at] okologia.mta.hu
Mester Béla DKI mester.bela [at] okologia.mta.hu
+36 (52) 509-200/11635
Nagyné Bodolai Katalin DKI
+36 1 279 3100 / 405 vagy 302
Németh Kitti DKI nemeth.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/205
Óvári Mihály, PhD DKI ovari.mihaly [at] okologia.mta.hu
Potyó Imre DKI potyo.imre [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 304
Rácz Éva DKI racz.eva [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 405 vagy 304
Seszták Enikő DKI sesztak.eniko [at] okologia.mta.hu
Szabó Edina DKI szabo.edina [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100/205
Szabó Juliana DKI szabo.juliana [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 309
Szabolcs István Márton DKI szabolcs.marton [at] okologia.mta.hu
+36 (52) 509-200/11635
Szakály Ágnes DKI szakaly.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 205
Szalóky Zoltán DKI szaloky.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 303

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: