Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézet Email, telefon
Prof. Ács Éva, az MTA doktora, osztályvezető DKI acs.eva [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/141
Albrecht Erika MTA ÖK albrecht.erika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 113
Anda Dóra DKI anda.dora [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/201
Bácsiné Béres Viktória DKI beres.viktoria [at] okologia.mta.hu
Bajka Endre Csaba DKI bajka.endre [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200 / 11270
Barreto Sára DKI barreto.sara [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3108 / 128
Bártfai Boglárka DKI bartfai.boglarka [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3108 / 130
Bartha Csilla MTA ÖK bartha.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 115
Battonyai Izabella MTA ÖK battonyai.izabella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 110
Benedek Berta Flóra DKI benedek.berta [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793105 / 206
Berczik Árpád akadémikus, az MTA doktora, ny. egyetemi tanár DKI berczik.arpad [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/109
Boda Pál, PhD DKI boda.pal [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11633
Bodnár Gabriella DKI bodnar.gabriella [at] okologia.mta.hu
+36 52 509-200/11270
Bolgovics Ágnes DKI bolgovics.agnes [at] okologia.mta.hu
Borics Gábor, PhD, osztályvezető DKI borics.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11634
Borza Péter DKI borza.peter [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/306
Brooks, Daniel R professzor MTA ÖK
Czárán Tamás MTA ÖK
Dobosy Péter DKI dobosy.peter [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 209
Duleba Mónika DKI duleba.monika [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/144
Egri Ádám PhD DKI egri.adam [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 305
Endrédi Anett DKI endredi.anett [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 309
Engloner Attila, PhD, igazgató DKI engloner.attila [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 204 vagy 205
Fábian Zsófia MTA ÖK fabian.zsofia [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 119
Kálmánczhelyi-Farkas Alexandra DKI farkas.alexandra [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 305
Molnárné Fejes Edit, gazdasági igazgató MTA ÖK fejes.edit [at] okologia.mta.hu
Fekete Judit DKI fekete.judit [at] okologia.mta.hu
Földi Angéla DKI foldi.angela [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100
Gombás Viktória MTA ÖK gombas.viktoria [at] okologia.mta.hu
+36 30 / 636-2565
Grigorszky István DKI grigorszky.istvan [at] okologia.mta.hu
Horváth Ferenc, PhD, csoportvezető MTA ÖK horvath.ferenc [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Horváth Gábor MTA ÖK horvath.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 104
Hubai András MTA ÖK hubai.andras [at] okologa.mta.hu
Jakabné Nagy Zsuzsanna MTA ÖK nagy.zsuzsa [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 114
Jordán Ferenc, osztályvezető MTA ÖK jordan.ferenc [at] okologia.mta.hu
Kása Ilona DKI kasa.ilona [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 206
Katona Tamásné MTA ÖK katona.tamasne [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 109
Kériné Borsodi Andrea, habil. PhD DKI borsodi.andrea [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 201
Kiss Anita DKI kiss.anita [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100
Kiss Keve Tihamér, az MTA doktora DKI kiss.keve [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/141
Kókai Zsuzsanna DKI kokai.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
Komáromi Krisztina MTA ÖK komaromi.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 111
Kovács Dóra MTA ÖK kovacs.dora [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3108 / 120
Kovács Kitti MTA ÖK kovacs.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 208
Kovács-Hostyánszki Anikó MTA ÖK kovacs.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 253
Král Adrienn MTA ÖK kral.adrienn [at] okologia.mta.hu
Krasznai Eszter DKI krasznai.eszter [at] okologia.mta.hu
Krett Gergely DKI krett.gergely [at] okologia.mta.hu
Kriska György habil. PhD DKI kriska.gyorgy [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100
Kröpfl Krisztina Judit DKI kropfl.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 209

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: